Feriköy Kombi Servisi

kombi servisi petek servisi

Feriköy Kombi Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü 24 saat esaslı olmak üzere kombi arıza, bakım ve garantili yedek parça hizmeti vermekteyiz. Merkez ofisimiz Bomonti Şişli’dedir.

Bakım Yaptığımız Markalar;

– Vaillant

– Baymak

– ECA

– Buderus

– Demirdöküm

– Bosch

– Ariston

– Ferroli

– Alarko

– Viessmann

– Baykan

– Protherm

– Airfel

 

Kaliteli Servis Garantili İşçilik

Feriköy Kombi Servisi olarak Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentilerini karşılamak, şikayetleri en aza indirmek amacıyla hizmetinizdeyiz.

– Kombinin elektrik şalterini mutlaka kontrol edin

– Gaz vanası kapalı olabilir servis çağırmadan önce mutlaka kontrol edin

– Kombi cihazınızın su basıncına mutlaka bakın en az 1.5 seviyesinde olmalıdır

Cihazınızdaki sorun devam ediyor ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Feriköy Kombi Servisi firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

Feriköy Kombi servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım, tamir gibi hizmetlerinde çözüm ortağı olan firmamız hizmetini en kaliteli ve kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli ve peryodik bakım yapılmalı, bu bakımlar hem sizin hemde kombinizin sağlığı için önemlidir.

About Author: suat

Comments are closed.